Obdarowani
Obdarowani
Obdarowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Oceń poprzednika

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Oceń poprzednika Empty
PisanieTemat: Oceń poprzednika   Oceń poprzednika I_icon_minitimePon 01 Sie 2011, 23:38

Oceniamy grę, avatar, podpis, nick użytkownika, który napisał przed nami. Można dać zwykłe -/10, aczkolwiek komentarze mile widziane.


Kod:
[b]Nick:[/b] [i]-/10[/i]
[b]Avatar:[/b] [i]-/10[/i]
[b]Podpis:[/b] [i]-/10[/i]
[b]Gra:[/b] [i]-/10[/i]
Powrót do góry Go down
Noodle Hewlett
Admin
Noodle Hewlett



Oceń poprzednika Empty
PisanieTemat: Re: Oceń poprzednika   Oceń poprzednika I_icon_minitimeSro 10 Sie 2011, 14:33

Nick: Zawsze jak byłaś ze mną na forum miałaś Made, więc teraz trudno mi się przyzwyczaić... ale to nie zmienia faktu, że te imię jest cudne, Adelko <3 Nazwisko też ciekawe, mam nadzieje, że nie ma jakiegoś znaczenia, bo oczywiście nie chce mi się tego rozpracowywać... Ale nadal podtrzymuje to, że fajnie by brzmiało: Adele de Patatas xD 10/10
Avatar: Modelka jest ładna, zdjęcie lekko mroczne, jak na wizerunek wampira przystało.... Jednak coś mi tu nie pasuje. Szczerze, to sama nie wiem co, więc głupio mi się czepiać, ale nikt mi nie zabroni Cool 9,9/10
Podpis: No ten... Brak :c -/10
Gra: Na tym forum jeszcze nie pisałyśmy, ale wiem, że zasługujesz na 10 <3 Luźno i przyjemnie się z tobą piszę i długość twoich postów jest dla mnie perfekcyjna. 10/10
Powrót do góry Go down
Annalynne Craven
Admin
Annalynne Craven



Oceń poprzednika Empty
PisanieTemat: Re: Oceń poprzednika   Oceń poprzednika I_icon_minitimeSob 13 Sie 2011, 23:15

    Nick: Noodle moja kochana <3 Przyzwyczaiłam się Cool Choć nadal pamiętam, jak nazywałaś się Melanie 2 xDD 8/10
    Avatar: Zastanawiam się, czemu taki mały Oo Ale ta modelka jest śliczna, na zdjęciu też fajnie wyszła Very Happy 9/10
    Podpis: Gdzie masz podpis?! -/10
    Gra: Muhahaha, mamy talenta wśród adminów <3 Piszesz genialnie, zabawnie, lekko. Zawsze mam ochotę na Ciebie, bo Twoje pomysły w fabule są niezapomniane <310/10


krótko ._.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oceń poprzednika Empty
PisanieTemat: Re: Oceń poprzednika   Oceń poprzednika I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oceń poprzednika
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Obdarowani :: Gry i zabawy :: Gry i zabawy-
Skocz do: