Obdarowani
Obdarowani
Obdarowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kim jesteś dla Craigha?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Craigh Nathair

Craigh Nathair



Kim jesteś dla Craigha? Empty
PisanieTemat: Kim jesteś dla Craigha?   Kim jesteś dla Craigha? I_icon_minitimeSob 20 Sie 2011, 18:31


Miłość:


Przyjaźń:


Znajomość:
- Noodle Hewlett

Nienawiść:*




*To na prawdę w skrajnym przypadku. Możliwe, że będzie to ktoś kto zniszczy Craigha, dzięki czemu odrodzi się jako zupełnie inne stworzenie... Żądne zniszczenia stworzenie. Ale to w przyszłości

Jeśli zastanawiacie się dlaczego nie ma nielubianych i takich innych negatywnych to już wam tłumaczę - assimar. Wszystko jasne? Wink


Ostatnio zmieniony przez Craigh Nathair dnia Sob 27 Sie 2011, 15:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Noodle Hewlett
Admin
Noodle Hewlett



Kim jesteś dla Craigha? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteś dla Craigha?   Kim jesteś dla Craigha? I_icon_minitimeSob 20 Sie 2011, 18:33

Kim jestem dla Craigha?
Serio się pytam, bo nie mam żadnego pomysłu....
Powrót do góry Go down
Craigh Nathair

Craigh Nathair



Kim jesteś dla Craigha? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteś dla Craigha?   Kim jesteś dla Craigha? I_icon_minitimeSob 20 Sie 2011, 19:46

Może pozwolimy temu wyniknąć z gry? Bo ja sam nie wiem...
Powrót do góry Go down
Noodle Hewlett
Admin
Noodle Hewlett



Kim jesteś dla Craigha? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteś dla Craigha?   Kim jesteś dla Craigha? I_icon_minitimeSob 20 Sie 2011, 19:55

No okej, samo poleci ~
Powrót do góry Go down
Gabriel Morgan

Gabriel Morgan



Kim jesteś dla Craigha? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteś dla Craigha?   Kim jesteś dla Craigha? I_icon_minitimeCzw 25 Sie 2011, 22:40

Może jakieś pokrewieństwo chociażby ze względu na to, że w ciele Gabriela płynie 1/2 krwi aasimarów? Ewentualnie jakieś nie szczególne lubienie, bo chłopak jest dziwny, i ma również w sobie krew demonów. No ale to już wybierz, co chcesz. Może masz jakąś własną propozycję?
Powrót do góry Go down
Craigh Nathair

Craigh Nathair



Kim jesteś dla Craigha? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteś dla Craigha?   Kim jesteś dla Craigha? I_icon_minitimeSob 27 Sie 2011, 15:04

Kuzyn może być, daleka rodzina, albo jeden ojciec, różne matki...

Ps. Dodałem Cię Nood do znajomości, bo jakoś mi pusto w tych relacjach Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kim jesteś dla Craigha? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteś dla Craigha?   Kim jesteś dla Craigha? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kim jesteś dla Craigha?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Obdarowani :: Z myślą o postaciach :: Relacje-
Skocz do: