Obdarowani
Obdarowani
Obdarowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wstąpcie w szeregi Ann!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Annalynne Craven
Admin
Annalynne Craven



Wstąpcie w szeregi Ann! Empty
PisanieTemat: Wstąpcie w szeregi Ann!   Wstąpcie w szeregi Ann! I_icon_minitimeNie 14 Sie 2011, 01:28

Jako że jestem prosta dziewczyna, nie robię żadnego podziału na grupy. Po prostu będę pisała nicki, a po myślniku opis. I tutaj moja prośba - jeżeli macie pisać "chcę do znajomych", dajcie sobie spokój. Prosiłabym, abyście się sprecyzowali, by i opis był w miarę dokładny. Nie uznaję też nie znania się z innymi magami, którzy nie są w pierwszej klasie, a starsi.
No więc - ZAPRASZAM!


Madelaine - poznały się w jednym z tych klubów w slumsach; Ann, wypiwszy kilka drinków, a potem... nie, potem nie wspominajmy, co było, i Mad, uchlana krwią elfów, wyszły... na spacer, poznały się i tak oto zaprzyjaźniły; wzruszającej historii nadszedł kres.
Powrót do góry Go down
Gabriel Morgan

Gabriel Morgan



Wstąpcie w szeregi Ann! Empty
PisanieTemat: Re: Wstąpcie w szeregi Ann!   Wstąpcie w szeregi Ann! I_icon_minitimePon 15 Sie 2011, 23:02

Ty również możesz się w Gabrysiu kochać, o!
Tak na serio nie mam kreatywnego pomysłu na relację... -.-"
Powrót do góry Go down
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Wstąpcie w szeregi Ann! Empty
PisanieTemat: Re: Wstąpcie w szeregi Ann!   Wstąpcie w szeregi Ann! I_icon_minitimePon 15 Sie 2011, 23:04

Jaka zachłanna. : o
Powrót do góry Go down
Gabriel Morgan

Gabriel Morgan



Wstąpcie w szeregi Ann! Empty
PisanieTemat: Re: Wstąpcie w szeregi Ann!   Wstąpcie w szeregi Ann! I_icon_minitimePon 15 Sie 2011, 23:30

Sspadaj, Madeleine de Beaufort. Wszystkie kochają Gabrysia.
Powrót do góry Go down
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Wstąpcie w szeregi Ann! Empty
PisanieTemat: Re: Wstąpcie w szeregi Ann!   Wstąpcie w szeregi Ann! I_icon_minitimePon 15 Sie 2011, 23:34

Myśl tak dalej. <3
Powrót do góry Go down
Craigh Nathair

Craigh Nathair



Wstąpcie w szeregi Ann! Empty
PisanieTemat: Re: Wstąpcie w szeregi Ann!   Wstąpcie w szeregi Ann! I_icon_minitimeSob 27 Sie 2011, 22:49

Nat też gdzieś chce...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wstąpcie w szeregi Ann! Empty
PisanieTemat: Re: Wstąpcie w szeregi Ann!   Wstąpcie w szeregi Ann! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wstąpcie w szeregi Ann!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Obdarowani :: Z myślą o postaciach :: Relacje-
Skocz do: