Obdarowani
Obdarowani
Obdarowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Narzekajka ~

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Noodle Hewlett
Admin
Noodle Hewlett



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeSob 13 Sie 2011, 22:45

Narzekajcie ile wlezie <3

Zaczynam Cool

- Napiłam się kawy z przeterminowanym mlekiem i mnie przez cały dzień brzuch boli.
Powrót do góry Go down
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeSob 13 Sie 2011, 23:04

Z koleżanką poszłyśmy biegać. Niby fajnie, ale wylądowałyśmy w Mc Donalds, więc całe bieganie szlag trafił. <3
Powrót do góry Go down
Noodle Hewlett
Admin
Noodle Hewlett



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeNie 14 Sie 2011, 13:31

Ann mnie opuściła na co najmniej dwa dni i czuje się samotna ._.
Powrót do góry Go down
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeNie 14 Sie 2011, 16:54

ekhem?




Nie mam kasy na telefonie. ._.
Powrót do góry Go down
Annalynne Craven
Admin
Annalynne Craven



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimePon 15 Sie 2011, 19:45

Czuję się jak dusza towarzystwa, Noo .__.

Ściągnęłam sobie Salę Samobójców o chciałam obejrzeć w zeszłą sobotę, a okazało się, że pod tym tytułem kryje się inny, debilny film T__________T Trochę przeterminowana tragedia narodowa <3

A, no i, to to z wczoraj było - dorwałam się do komputera u... chyba kuzyna i weszłam na gg, a tu klops, spacja działa jak się ją walnie młotkiem .__. a poza tym co minutę przychodził kuzyn i pytał, czy skończyłam <3

No i dzisiaj rano, właściwie to ogólnie w nocy, nie mogłam spać -.- Usnęłam po drugiej obudziłam się o szóstej <3

Okey, wszędzie myszki ._____________.
Kocham narzekać xD

A, zapomniałabym! Tyle się dowiedziałam i tyle chciałam zapisać w swoim "pamiętniku" (ha, postanowiłam sobie popisać, a jak xDD), a nie mogłam, bo musiałam spać, ponieważ bałam się, że przyjdą mi do "mojego" pokoju i opierniczą xD

Poza tym - zapomniałam spytać, jak umarł mój dziadek Sad

I w ogóle to chcieli mnie utuczyć. Jak pojechaliśmy, to dali mi petardę obiadu (przecież ja jadam 1/4 talerza ._.), potem tuczyli ciastkami (bo zaraz inni Co zjedzą, no!), potem wepchnęli kolację (zamówioną przez kuzyna pizzą, bo nie chciałam kanapek jeść T_T), potem, koło pierwszej, próbowali wcisnąć we mnie... hm, to chyba byłaby "druga kolacja" albo "pierwsze śniadanie" ._. Rano, nie zdążyłam się ubrać, już kazali jeść śniadanie. Stwierdzili, że dwa jajka to za mało, mam jeść trzecie albo kanapki z dżemem oO RATUNKU!

No, to koniec narzekania na ostatnie trzy dni.
Powrót do góry Go down
Meredith Ellis

Meredith Ellis



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimePon 15 Sie 2011, 21:42

Moja psina pogryzła moją nową (czyt. którą dostałam dziś) bransoletkę, a ja nie mam serca jej okrzyczeć, bo jest za słodka. -.-
Powrót do góry Go down
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeWto 16 Sie 2011, 01:23

Muszę wcześnie wstać, a nawet jak teraz się położę, to i tak zasnę o 4. ._.
Powrót do góry Go down
Noodle Hewlett
Admin
Noodle Hewlett



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeWto 16 Sie 2011, 11:22

Jest u mnie przyjaciółka ze swym netbookiem, na którym ma grę, którą chcemy przejść ale się boimy ._. Więc zżera mnie ciekawość co dalej, ale jak włączamy grę, za chwilę ze strachu wyłączamy. Nienawidzę gier na bazie horroru :c
Powrót do góry Go down
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeCzw 18 Sie 2011, 01:14

Jestem spłukana, a w sobotę impreza.
Powrót do góry Go down
Annalynne Craven
Admin
Annalynne Craven



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeCzw 18 Sie 2011, 17:14

Nie wiedziałam, że malowanie jest takie męczące .___. Co chwila się dowiaduję, że mi odłączają modem! -.- I nie są na tyle inteligentni, aby podłączyć go w innym pomieszczeniu <3

Poza tym powinnam wreszcie skończyć kartę. Właściwie dwie. Ale ciiiiii.
Powrót do góry Go down
Meredith Ellis

Meredith Ellis



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeCzw 18 Sie 2011, 21:10

Moja psina zesikała się na dywan i nie wyrabiam, bo jedzie sikami. -.-'
Powrót do góry Go down
Ashmodai
Modzi




Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeSob 20 Sie 2011, 19:53

od kilku godzin nie mogę znaleźć awatara dla Modusia >.<
Powrót do góry Go down
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeSob 20 Sie 2011, 21:18

Mam w głowie piosenkę Mam yorka .________________________.
Powrót do góry Go down
Noodle Hewlett
Admin
Noodle Hewlett



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeSob 20 Sie 2011, 21:37

Przyłączam się do problemu Made T_T
Powrót do góry Go down
Madeleine de Beaufort

Madeleine de Beaufort



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeNie 21 Sie 2011, 22:38

I znowu mam tę piosenkę w głowie, no kurde!


+ ktoś mądry zablokował mi pina w telefonie, a że nie wiem, gdzie jest mój kod puk...
Powrót do góry Go down
Annalynne Craven
Admin
Annalynne Craven



Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitimeCzw 01 Wrz 2011, 17:50

O matko T________T Pobudka o piątej, dziewięć lekcji, powrót na osiemnastą. BOSKO! Będziecie mnie tu rzadko widywać...
KURWAJEGOMAĆ.
Dodatkowo wszystko mnie boli <3 I już dziś nie mam siły chodzić o_O No i oczywiście okazało się, że poznałam ludzi z nie swojej klasy! -.- Jutro od nowa zapoznawanie się... DAM RADĘ.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Narzekajka ~ Empty
PisanieTemat: Re: Narzekajka ~   Narzekajka ~ I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Narzekajka ~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Obdarowani :: Gry i zabawy :: Gry i zabawy-
Skocz do: